Kundtjänst

Välkommen med dina frågor och synpunkter

Telefon:

Lager - 0705956222

Företagsnamn:

Toy Intelligence and Quality Sweden AB

Org.nr:

559158-3546

Adress:

Kungsgatan 3
82630 Söderhamn
Sverige

Sverige

Marknadsansvarig
Kundtjänst och Säljsupport

Ulrica Isaksson
E-post: ulrica@toyiq.se
Tel: +46 (0)70-25 80 900

Säljansvarig Norrland och Svealand
Thomas Möller
E-post: thomas@toyiq.se
+46 (0)70-675 68 80

Säljansvarig Södra och Västra Sverige
Izabell Lausen
E-post: izabell@toyiq.se
Tel: +46 (0)70-272 37 70

Norge

Säljare
Østlandet, Midt-Norge & Nord-Norge
Kjell Arve Jensen
E-post: kjell-arve@toyiq.no
Tel: +47 481 18 878

Vestlandet & Sørlandet
Magnar Pedersen
E-post: magnarp@online.no
Tel: +47 917 15 530

Danmark

Säljare
Pål Ramberg
E-post: p.ramberg@toyiq.dk
Tel: +45 535 84 364

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.